Tak asi jako každý majitel nějakého mazlíčka, stejně tak i my jsme chtěli dát našim nejmenším členům rodiny to nejlepší. Začali jsme si více číst o krmivech a stále více zjišťovali, jak jsme svou neznalostí a v domnění, že dražšími krmivy jim dáváme to nejlepší, pochybili. Na trhu byly desítky krmiv a k nim megabyty informací a placených reklam. V tom se vyznat, aby měl člověk pomalu maturitu…J.

Odměnou za ten „studijní čas“ (byli jsme schopni jet i 150 km za přednáškou) nám byl pohled našeho spokojeného pejska a vědomí, že mu dáváme to, co mu skutečně prospívá. Byla by ovšem škoda nechat si všechny nabyté informace jen pro sebe. Zvláště pak, když jsme kolem sebe viděli řadu kamenných obchodů a e-shopů, které prodávaly kdejakou značku, a bylo jim úplně jedno, že některá krmiva zvířata doslova zabíjí, hlavně že na tom vydělají…

A tak se zrodil ten nápad: „Založíme našemu pejskovi firmu!“ A nazvali jsme ji po něm DENNY SHOP s.r.o.

Společnost DENNY SHOP s.r.o. je česká rodinná firma, která se orientuje pouze na kvalitní krmiva zejména pro psy a kočky. Nikdy bychom neprodávali nic, co by mělo našim mazlíčkům uškodit. Záměrně píšu našim mazlíčkům, protože se už hezky rozrostly…J . Nejen my, ale i naši spolupracovníci mají všichni minimálně jednoho čtyřnohého kamaráda.